Na „Velký pátek“ 10. dubna 2020 jsme pro Vás připravili speciální VELIKONOČNÍ MENU na OBJEDNÁVKU

V křesťanském kalendáři je Velký pátek (lat. dies passionis Domini) pátkem před Velikonocemi, součástí Svatého týdne  a velikonočního tridua. Tento den je připomínkou utrpení a smrti Ježíše Krista na kříži.

Na tento den jsme pro Vás připravili VELIKONOČNÍ MENU, které je třeba u nás objednat dopředu, a to nejdéle do středy 8.4.2020 do 12 hod., objednávky přijímáme telefonicky na tel. číslo: +420 608 000 644 nebo +420 603 566 855 nebo na e-mailu  info@restauracevista.cz.

Výdej objednaných jídel bude probíhat u nás na VISTĚ (v prostorách vstupu), a to výhradně do Vašich vlastních přinesených boxů nebo kastrůlků, a to v čase od 11 – 15 hod.. Platba pouze PLATEBNÍ KARTOU !!!

Veškerá příprava našeho velikonočního menu bude probíhat při dodržování všech hygienických pravidel, samozřejmostí je že kuchaři pracují v rouškách, rukavicích a maximálně dbáme na hygienu, o to samé prosíme i Vás …..

VISTA znamená v Italštině „VÝHLED“, a my HLEDÍME dopředu ….. v  této nelehké době bojujeme a nevzdáváme to.  Až náš společný boj proti COVID-19 odezní, my tu opět budeme pro Vás, a to s celým naším personálem a připraveni se o Vás opět s láskou a úsměvem starat … máme pro Vás připravený nový sezonní jídelní lístek, tradiční pastu i PIZZU a letní slunečnou terasu nově se zmrzlinovým barem.  


2019 © Restaurace VISTA pod vedením K+B PRODUKCE CATERING s.r.o.